O Projektu

Každý může mít svou žárovku a každý může pomáhat

Každý může mít svou žárovku a každý může pomáhat.

Každý rok touto dobou společně rozdáváme radost a pomáháme. Chceme to udělat i letos a s ještě větší intenzitou. I letos je tu "Rozsviťte s námi Prahu".  

I když bylo minulé předvánoční období významně jiné a obyčejné věci, které byly součástí našich životů se buď úplně vytratily nebo jsme je museli omezit, letos si vánoční atmosféru a tradiční způsob konání projektu "Rozsviťte s námi Prahu" vzít nenecháme.

Stejně jako předešlá léta budou moci i letos posluchači Hitrádia City v předvánočním čase přispět na dobrou věc, třeba jen symbolickou částkou prostřednictvím dárcovských DMS.

Tento rok podporujeme Dům pro Julii, organizaci poskytující zdravotní a sociální služby dětem s vážným onemocněním a jejich rodinám. Zároveň Dům pro Julii staví první dětský hospic v České republice.

Zapojte se i vy do unikátního projektu Hitrádia City a pomozte s námi nemocným dětem a jejich rodičům. 

Historie

V roce 2007 měl tým City nápad, jak spojit celou Prahu v předvánočním charitativním projektu. Daří se to rok, co rok už 15 let! I proto se k němu s vámi, našimi posluchači, letos opět rádi vracíme.

Stejně jako v minulých letech si i letos s laskavým souhlasem hlavního města Prahy vypůjčíme tradiční vánoční strom na Staroměstském náměstí a jeho žárovky. Každý tak má možnost „sponzorovat" svou žárovku za cenu jedné DMS. A následně si může svou žárovku symbolicky rozsvítit na této webové stránce rozsvittesnamiprahu.cz a zapsat se do seznamu dárců.

V uplynulých letech se do projektu zapojily tisíce Pražanů. Věříme, že letos jich bude díky vám ještě více.

Podívejte se, jak vypadala předávka šeku předloni: